Ortodoncja Legionowo

Zdrowy i piękny uśmiech to marzenie każdego z nas. Z nami jest ono w zasięgu ręki! Ortodoncja Legionowo w Ortho by Heart to coś więcej niż zwykłe leczenie. To kompleksowe, indywidualne podejście do każdego problemu oraz jego efektywne rozwiązanie. Poznaj bliżej naszą ofertę i już dziś przekonaj się, jak wiele możesz zyskać!

Ortodoncja

ortodoncja legionowo 1

Zakres usług:

  • Diagnostyka i leczenie wad zgryzu dzieci i dorosłych
  • Leczenie stałymi aparatami ortodontycznymi
  • Leczenie trudnych i złożonych wad zgryzu
  • Leczenie zaburzeń w stawach skroniowo-żuchwowych związanych z wadami zgryzu
  • Ortodontyczne przygotowanie do leczenia implantologicznego i protetycznego
  • Przygotowanie ortodontyczne do chirurgicznego leczenia wad zgryzu
  • Leczenie aparatami nakładkowymi

Ortodoncja Legionowo – w trosce o zdrowie i estetykę Twojego uśmiechu

W Ortho by Heart dbamy o to, aby każdy problem, z którym zgłaszają się do nas pacjenci, został rozwiązany skutecznie i trwale. Zdrowie i zadowolenie tych, którzy nam zaufali, to dla nas priorytet, dlatego każdego dnia robimy wszystko, aby wychodzić naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom.

Doświadczenie nauczyło nas, że nie ma przypadków bez wyjścia – są jedynie takie, którym trzeba poświęcić więcej czasu i uwagi. Właśnie dlatego świadczymy kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i ortodoncji, podchodząc do każdego problemu indywidualnie.

Oferujemy zarówno diagnostykę i leczenie nieskomplikowanych wad zgryzu (w tym aparaty stałe oraz nakładkowe), jak i pomoc w bardziej złożonych, a nawet wyjątkowo trudnych przypadkach. Zajmujemy się także ortodontycznym przygotowaniem do leczenia implantologicznego i protetycznego, a także do zabiegów z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej.

Centrum medyczne Legionowo – ortodonta, który rozumie Twoje potrzeby

W naszym centrum medycznym w Legionowie ortodonta to ktoś, kto pomoże Ci zdiagnozować problem, a następnie dobierze odpowiednią metodę jego leczenia. Co zyskujesz, wybierając nasze usługi?

  • Wiedza i doświadczenie – nasz zespół tworzą w pełni zaangażowania specjaliści, dla których praca jest jednocześnie największą pasją. Stale się rozwijamy, aby zapewnić pacjentom kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.
  • Nowoczesne technologie – aby zagwarantować skuteczne i komfortowe leczenie, korzystamy z najnowszych technologii i zaawansowanego, profesjonalnego sprzętu medycznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie diagnozować i leczyć nawet najbardziej skomplikowane przypadki.
  • Indywidualne podejście – doskonale rozumiemy, że nie ma dwóch takich samych pacjentów. Dlatego do każdego podchodzimy indywidualnie, zapewniając otwartość na jednostkowe potrzeby i dopasowując do nich plan działania.

Dobry ortodonta Legionowo – poznaj wszystkie nasze możliwości

W Ortho by Heart podchodzimy do pacjentów z pełnym zaangażowaniem i troską, dlatego oferujemy im również inne usługi, dzięki którym będą mogli kompleksowo zadbać o swoje zdrowie.

Poza leczeniem ortodontycznym i stomatologicznym zapewniamy możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego kardiologa, fizjoterapeuty, a także wykonania specjalistycznej diagnostyki medycznej w tym zakresie. Poznaj nasz cennik lub dowiedz się więcej, odwiedzając jedną z wybranych zakładek:

legionowo centrum medyczne

Adres

Ortho by Heart
ul. Piłsudskiego 28, lokal U6
05-120, Legionowo

(wejście od ul. Sowińskiego, po lewej stronie od apteki Gemini)

Kontakt