Fizjoterapia Legionowo

Przebyte operacje, urazy, a także dolegliwości bólowe ze strony układu ruchu – wszystko to negatywnie wpływa na jakość życia. Fizjoterapia Legionowo to oferta skierowana przede wszystkim do pacjentów, którzy na co dzień zmagają się z uciążliwym bólem i dyskomfortem. Poznaj bliżej naszą ofertę i pozbądź się problemów zdrowotnych raz na zawsze!

Fizjoterpia

fizjoterapia w legionowie

Zakres usług:

  • Terapia manualna
  • Igłoterapia
  • Wspomaganie leczenia stomatologicznego, w tym ortodontycznego
  • Terapia stawów skroniowo-żuchwowych
  • Terapia bólów mięśni, stawów i kręgosłupa
  • Terapia bólów głowy
  • Terapia niespecyficznych problemów narządu ruchu
  • Terapia profilaktyczna narządu ruchu
  • Terapia GoldFace

Fizjoterapia Legionowo – efektywna pomoc w walce z bólem

Rehabilitacja i fizjoterapia Legionowo to skuteczne narzędzie wykorzystywane w leczeniu bólów różnego pochodzenia. Tego typu terapię stosuje się przede wszystkim przy bólach pleców, bólach mięśni, stawów, czy problemach z kręgosłupem. Fizjoterapię z powodzeniem można również zastosować przy bólach głowy, a także jako profilaktykę narządu ruchu.

Fizjoterapeuci stosują różnorodne techniki i metody terapeutyczne, aby pomóc pacjentom w przywróceniu prawidłowych funkcji ruchowych, zmniejszeniu bólu, poprawie jakości życia oraz wspieraniu procesu rehabilitacji. Nasza prywatna klinika Legionowo oferuje szeroki zakres usług fizjoterapeutycznych, dzięki czemu każdy zmagający się z bólem pacjent znajdzie odpowiednią metodę dla siebie. Współpracujemy z doświadczonym i wykwalifikowanym fizjoterapeutą, który skutecznie pomaga w walce z codziennymi dolegliwościami.

W trosce o jak najlepsze efekty leczenia zapewniamy dostęp do wielu metod terapeutycznych, takich jak GoldFace, igłoterapia, czy klasyczna terapia manualna Legionowo. Nasz fizjoterapeuta pomaga zarówno w rozwiązywaniu standardowych, jak i niespecyficznych problemów ruchowych. Prowadzimy także terapię stawów skroniowo-żuchwowych, bólów głowy oraz wspomagającą leczenie stomatologiczne i ortodontyczne.

Fizjoterapia stomatologiczna Legionowo – skuteczne wsparcie w leczeniu

Fizjoterapia stomatologiczna Legionowo to usługa skierowana przede wszystkim do pacjentów, którzy zmagają się z problemami spowodowanymi różnego rodzaju urazami żuchwy, szczęki, czy innych kości twarzoczaszki. Zarówno zwichnięcia czy złamania, jak i przebyte zabiegu, w tym operacje z zakresu chirurgii szczękowo-twarzowej, mogą powodować ból i dyskomfort, co negatywnie wpływa na zdrowie i codzienny komfort życia.

Stomatologiczna fizjoterapia w Legionowie sprawdzi się również w przypadku osób borykających się z pooperacyjnymi bliznami w obrębie twarzy, szyi lub głowy. Przesłanką do skorzystania z usług doświadczonego fizjoterapeuty są także wszelkiego typu zaburzenia czucia pojawiające się jako efekt uboczny zabiegów lub wywołane przez inne problemy. Świadczone w tym zakresie usługi przynoszą także ulgę pacjentom dotkniętym bruksizmem oraz tym, u których została wykonana ekstrakcja zęba lub wszczepienie implantu.

W Ortho by Heart troszczymy się o zdrowie i dobre samopoczucie wszystkich pacjentów, dlatego zapewniamy dostęp do wielu usług nie tylko fizjoterapeutycznych, ale także tych z zakresu kardiologii, stomatologii i ortodoncji. Poznaj cennik i dowiedz się więcej na temat naszej oferty, odwiedzając jedną z wybranych zakładek:

legionowo centrum medyczne

Adres

Ortho by Heart
ul. Piłsudskiego 28, lokal U6
05-120, Legionowo

(wejście od ul. Sowińskiego, po lewej stronie od apteki Gemini)

Kontakt