Kardiolog Legionowo

Zdrowe serce to podstawa dobrego samopoczucia, dlatego warto o nie zadbać, niezależnie od wieku. Doświadczony kardiolog Legionowo to osoba, która nie tylko skutecznie zdiagnozuje, ale i także pomoże w leczeniu wielu schorzeń układu sercowo naczyniowego. Poznaj bliżej naszą ofertę i już dziś zadbaj o to, co dla Ciebie najcenniejsze!

Kardiologia i choroby wewnętrzne

Zakres usług:

  • Diagnostyka kliniczna objawów chorób układu sercowo-naczyniowego
  • Leczenie chorób serca – m. in. nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, choroby wieńcowej, zaburzeń rytmu serca, nabytych wad zastawkowych
  • Echokardiografia przezklatkowa z oceną wad zastawkowych, zaburzeń kurczliwości mięśnia serca, zaburzeń funkcji rozkurczowej w tym ocena odkształceń mięśnia sercowego metodą śledzenia plamki akustycznej (strain rate)
  • Diagnostyka i leczenie internistyczne

Kardiolog Legionowo – kompleksowe usługi dla Twojego zdrowia

Nasza oferta jest skierowana do osób, które potrzebują specjalistycznej pomocy z zakresu kardiologii i chorób wewnętrznych. Tym, co nas wyróżnia, jest zaangażowanie, doświadczenie i wiedza. Wiemy, że każdy przypadek jest inny, dlatego do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie i z należytą troską.

Pracujący w naszej klinice kardiolog Legionowo, prywatnie jej współzałożyciel, to specjalista w swojej dziedzinie. Jego wieloletnia praktyka oraz ogromna pasja do pracy przekładają się na sprawną diagnozę i efektywne leczenie nawet najtrudniejszych przypadków.

Dobry kardiolog Legionowo – diagnostyka w celu skutecznego leczenia

Zdrowe serce zaczyna się od profilaktyki, a skuteczne leczenie – od prawidłowego rozpoznania choroby. Właśnie dlatego nasza poradnia kardiologiczna Legionowo oferuje kompleksowe usługi diagnostyczne. Dysponujemy nowoczesnym, zaawansowanym sprzętem, który w połączeniu z wiedzą i doświadczeniem specjalistów pozwala nam szybko i efektywnie rozpoznawać nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane przypadki medyczne.

Dzięki innowacyjnej aparaturze takiej jak specjalistyczne urządzenia umożliwiające holistyczną diagnostykę radiologiczną jesteśmy w stanie wykryć problem, by następnie móc zająć się jego leczeniem.

Co możemy Ci zaoferować?

W naszym centrum medycznym w Legionowie kardiolog zagwarantuje Ci przede wszystkim kliniczną diagnostykę objawów chorób układu sercowo-naczyniowego. Na tej podstawie ustali odpowiedni plan leczenia, najlepiej dopasowany do indywidualnego przypadku.

Zajmujemy się leczeniem chorób serca o różnym nasileniu, stopniu zaawansowania i skomplikowania (w tym leczeniem internistycznym z zakresu kardiologii). Gwarantujemy skuteczną opiekę medyczną m.in. w przypadku nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca, choroby wieńcowej, zaburzeń rytmu sercowego, czy nabytych wad zastawkowych.

Zapewniamy dostęp do najbardziej efektywnych metod i badań, takich jak holter, EKG, echo serca, czy echokardiografia przezklatkowa wraz z oceną wad zastawkowych, zaburzeń kurczliwości mięśnia serca oraz zaburzeń funkcji rozkurczowej.

Centrum medyczne Legionowo – kardiolog i o wiele więcej

Ortho by Heart to jednak nie tylko kardiologiczna, prywatna przychodnia Legionowo. Oferujemy o wiele więcej usług medycznych, dzięki którym nasi pacjenci mogą kompleksowo zatroszczyć się o swoje zdrowie.

Zadbamy o Twoje serce, ale i piękny uśmiech. Świadczymy bowiem kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i ortodoncji, obejmujące leczenie wad zgryzu u dzieci i dorosłych. Zapewniamy też możliwość skorzystania z pomocy doświadczonego fizjoterapeuty oraz szeroko zakrojoną profilaktykę stomatologiczną.

Poznaj nasz cennik lub dowiedz się więcej, odwiedzając jedną z wybranych zakładek:

legionowo centrum medyczne

Adres

Ortho by Heart
ul. Piłsudskiego 28, lokal U6
05-120, Legionowo

(wejście od ul. Sowińskiego, po lewej stronie od apteki Gemini)

Kontakt